Det er straks klart for ny runde med kamper i NM, og mange kan komme seg videre med poeng i dag:

Gruppe A: Vinnere av Knullvidar’s FC og Espen United er sikra seg sluttspelbillett

Gruppe C: Gutsolini Gutsorama er også videre med seier eller uavgjort mot Fjellet FK

Gruppe D: Retardanos er så godt som sikra uansett, men med poeng mot lett å slå, er det ingen tvil.

Gruppe G: Om Siberia slåt Fregnerprolaps IL, så er både Siberia og spillefri No gøtt attåt kaff’n videre

Gruppe H: Lord of the Ings og Change name – Skare er begge i sluttspillet med seier i dag

Gruppe I: Om Lydia Nalen taper mot D-dooog er spillefrie Noldus FC videre. Kakekameratene går også videre med seier om så skulle skje.

Gruppe N: Om The Champ og Fix’ Club ikke tar 3 poeng, er Trøgstad City videre, og Stretford United med seier.

Gruppe O: Bleeding Doll er videre med seier mot Zlatans Army

Gruppe P: Om Brnst sår Tidssluket, er både han og Fuentes videre.

Gruppe S: Om Team Odden vinner, er han videre.

Gruppe T: Med seier for Shane Duffys XI er han videre.

Gruppe U: Bjarkas beste sikrer sluttspill med seier i dag.

Gruppe V: Taper Tiki Taka idag, er Sir Matt Busy Way og spillefri Team Badeball klar for sluttspill.

Gruppe X: Hodolicious og Naida er klare for sluttspill med seier i dag.

Grippe AC: FC Excel sikrer seg med seier denne runden.

Gruppe AH: Fossekallæn er klar med seier over Zlataneously

Gruppe AO: Med uavgjort i dagens kamper er No hits no glory klar for sluttspill

Gruppe AP: IngsKoloLeko er klare for sluttspill med seier denne runden. Det samme gjelder Crusaders

Gruppe AQ: Hanfar og Magic2016 trenger begge seier for å kunne gjøre seg klare for sluttspill.

Gruppe AR: Cle United trenger bare poeng i dagens runde.

Gruppe AW: Om knestrømpekameratene og Hafroms Utvalgte er Road to Victory ute.

Gruppe AX: Team Burton er videre uansett, men Misjee går også videre med poeng denne runden.

Gruppe BA: Thor Ibra er videre med seier

Gruppe BB: Pontypandy Kixckers og Qwerty er videre med seier til PK. Qwerty er så og si videre uansett.

Gruppe BC: Vinner Team Mandingo, så er han videre.

Gruppe BD: Farlig Tversover er så og si klar. Det kan Duxton også bli med seier.

Gruppe BG: otteis23 er videre med seier denne runden

Gruppe BH: Simvik sikrer sluttspill for han og GrimTeam.

Gruppe BI: Psycho Cowboys er videre med poeng i dag.

Gruppe BL: FK Lavmål er videre med seier

Gruppe BM: Dung’s Squad går også videre med seier

Gruppe BP: Om Toras og Dragun vinner, er Zlatan’s Devils

Gruppe BV: Vinner Entere Squad sin match, er sluttspillet i boks.

Gruppe CA: Om Gullhav vinner, er både han og Tronnemann videre.

Gruppe CB: Team Mihle kan sette siste spikeren i sluttspillet denne uken.

Gruppe CJ: Oscar Hawken, kan sikre billett denne runden med de rette resultatene.

Gruppe CL: Særpingene er videre med poeng denne runden.

Gruppe CO: Førsteplass er klar for sluttspillet

Gruppe CQ: Team Kvevik er videre med seier denne runden.

Gruppe CS: Tupp og ræk er klar for sluttspill med seier.

Gruppe CT: Vinner Knytkalas og Milfhunters, så er de begge klar for sluttspillet.

Gruppe CU: Hertings Krigere er en seier unna sluttspill.

Gruppe CV: Ruslebiffen Utd kan gå videre med seier i denne rundens match.

Gruppe CW Nielsan II går videre med uavgjort.

Gruppe CX: Kokksokker&Sko går videre med seier.